logotype
Msza Święta z modlitwą o Uzdrowienie PDF Drukuj Email

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

W każdy ostatni piątek miesiąca o 19.00 spotykamy się w kościele Wszystkich Świętych na Eucharystii i modlitwie o uzdrowienie. Jezus wylewa rzekę łask ze swojego czystego Serca - źródła miłości i dobra. Przekonuje nas w świadectwach ludzi o miłości, która objawia się uzdrowieniami duchowymi i fizycznymi.  
Zapraszamy w każdy ostatni piątek miesiąca na godz. 19:00 (oprócz wakacji).

KOŚCIÓŁ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - dojazd

 Uzdrowienie w JezusieJezus żyje
i działa z miłością!

W każdy ostatni piątek miesiąca o 19.00 spotykamy się w kościele Wszystkich Świętych na Eucharystii i modlitwie o uzdrowienie. Jezus dokonuje uzdrowień duchowych i fizycznych. Uzdrowienia potwierdzane są osobistymi świadectwami.
Bóg darzy nas ogromną miłością i dlatego pragnie naszego zdrowia za wyjątkami, kiedy dopuszcza cierpienie uświęcające według własnych planów.
"Wielu bowiem uzdrowił i wskutek tego wszyscy, którzy mieli jakieś choroby cisnęli się do Niego, aby się Go dotknąć." (Ewangelia Marka 2,10)


Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie Warszawa
Jezus pragnie naszej wiary i prostego zaufania. Dziś trudno jest wierzyć bez kalkulacji i podbiec do Jezusa z wiarą kobiety cierpiącej na krwotok...
"Słyszała ona o Jezusie, więc przyszła od tyłu, między tłumem, i dotknęła się Jego płaszcza. Mówiła bowiem: żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa. Zaraz też ustał jej krwotok i poczuła w ciele, że jest uzdrowiona z dolegliwości."

A jak Ty się czujesz? Potrzebujesz dotknięcia Jezusa?


Chcę, bądź uzdrowiony! Jezus- Odwagi, córko, twoja wiara cię uzdrowiła - Mt 9,22;

- Wszyscy ci, którzy dotknęli się szaty Jezusa, zostali uzdrowieni - Mt 14, 36;

- Nie bój się, tylko wierz, a twoja córka zostanie uzdrowiona - Łk 8, 50.

- Mk 5, 23-28; 6, 56; 10, 52; J 11, 12; Dz 14,9.A pewna kobieta od dwunastu lat cierpiała na upływ krwi. Wiele przecierpiała od różnych lekarzy i całe swe mienie wydała, a nic jej nie pomogło, lecz miała się jeszcze gorzej. Słyszała ona o Jezusie, więc przyszła od tyłu, między tłumem, i dotknęła się Jego płaszcza. Mówiła bowiem: żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa. Zaraz też ustał jej krwotok i poczuła w ciele, że jest uzdrowiona z dolegliwości. A Jezus natychmiast uświadomił sobie, że moc wyszła od Niego. Obrócił się w tłumie i zapytał: Kto się dotknął mojego płaszcza? Odpowiedzieli Mu uczniowie: Widzisz, że tłum zewsząd Cię ściska, a pytasz: Kto się Mnie dotknął. On jednak rozglądał się, by ujrzeć tę, która to uczyniła. Wtedy kobieta przyszła zalękniona i drżąca, gdyż wiedziała, co się z nią stało, upadła przed Nim i wyznała Mu całą prawdę. On zaś rzekł do niej: Córko, twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju i bądź uzdrowiona ze swej dolegliwości! Mk 5,21-43


FILM Z MSZY Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

25.02.2011 w kościele Wszystkich Świętych w Warszawie

NIE PRZESZKADZAĆ BOGU
- MOC DUCHA ŚWIĘTEGO

POCZUŁEM, ŻE JESTEM OBMYTY DO CZYSTA
- świadectwo o. Jamesa Manjackala

PAN BÓG NAS PRZERABIA...

PODNIEŚMY WSZYSCY NASZE SERCA!

Po Mszy o Uzdrowienie...

Co robić po Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie?

Siewca sieje słowoSiewca sieje słowo. A oto są ci posiani na drodze: u nich się sieje słowo, a skoro je usłyszą, zaraz przychodzi szatan i porywa słowo zasiane w nich. Podobnie na miejscach skalistych posiani są ci, którzy, gdy usłyszą słowo, natychmiast przyjmują je z radością, lecz nie mają w sobie korzenia i są niestali. Gdy potem przyjdzie ucisk lub prześladowanie z powodu słowa, zaraz się załamują. Są inni, którzy są zasiani między ciernie: to są ci, którzy słuchają wprawdzie słowa, lecz troski tego świata, ułuda bogactwa i inne żądze wciskają się i zagłuszają słowo, tak że zostaje bezowocne. W końcu na ziemię żyzną zostali posiani ci, którzy słuchają słowa, przyjmują je i wydają owoc: trzydziestokrotny, sześćdziesięciokrotny i stokrotny. (Jezus) Mk 4,14-20

Wielu z nas już regularnie przychodzi na comiesięczną Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie. Nie byłoby dobrze, gdybyśmy korzystając z wielkich uniesień duchowych zaniedbywali podstawową formację. Na modlitwach wstawienniczych lub na modlitwie o uzdrowienie w kościele możemy doświadczyć bardzo głębokich poruszeń, mogą się zdarzać nagłe wzruszenia, spoczynki w Duchu Świętym, gorące doświadczenia bliskości Boga. Wszystko, co daje nam Ojciec jest nam potrzebne, ale też jest dla nas zachętą do "wypłynięcia" na głębię wiary. Pragniemy zatem zachęcić Was do korzystania z formacji rozwoju wiary, wiedzy o chrześcijaństwie i duchowości.

Propozycje formacji:

1. Uczęszczanie do wybranej wspólnoty przy parafii.
2. Odbycie pogłębionych rekolekcji. Polecamy na szybki dobry początek KURS FILIPA.
3. Osobisty rozwój wiary poprzez: Eucharystię, sakrament pojednania, modlitwę codzienną, rozważanie Pisma Świętego, adorację Najświętszego Sakramentu.

Rekolekcje, które zmieniają życie:

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, inne (kliknij tu)

Poprawiony: piątek, 14 października 2016 15:41